Blog IMMERSE


Sledujte náš Twitter účet @Immerse_Project a zostaňte naladení.

02/04/2024

Zvládanie v každodennom živote

Islay Barne

The University of Edinburgh

V tomto osvetľujúcom blogu Islay preniká do zložitého sveta stratégií zvládania a ich hlbokých účinkov na duševné zdravie v rámci projektu IMMERSE.

31/01/2024

Spracovanie
údajov z výskumu IMMERSE

Data Management Team

Universitätsklinikum Erlangen /
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

V tomto blogovom príspevku tím správy údajov vysvetľuje, ako spravujú všetky údaje zhromaždené v našich klinických štúdiách. Nečakali by ste to, ale je to trochu ako varenie zložitého guláša!

29/11/2023

Pilotná štúdia IMPROVE

Jeroen Weermeijer

KUL

V tomto blogovom príspevku Jeroen píše o pilotnej štúdii IMPROVE. V tejto štúdii testoval použiteľnosť softvéru ESM v klinickom prostredí.

10/10/2023

Použitie AI na predpovedanie dynamiky duševného zdravia

Manuel Brenner

CIMH

V tomto blogovom príspevku Manuel skúma schopnosť umelej inteligencie predpovedať trendy a odhaľovať skryté vzory. Zistite viac o tom, ako projekt IMMERSE zohráva úlohu pri napredovaní jeho výskumu.

29/08/2023

Transformácia výskumu duševného zdravia: Prežité skúsenosti

Lena de Thurah

KU Leuven

V tomto blogu Lena hovorí o dôležitej úlohe participatívneho výskumu v štúdiách duševného zdravia. Zistite, ako rôznorodé skúsenosti formujú zmysluplné intervencie v rámci projektu IMMERSE.

26/07/2023

mHealth pre liečbu závislostí

Adam Kurilla

Comenius University Bratislava

V tomto blogu Adam zdôrazňuje potrebu preskúmať kľúčové faktory, ktoré jednotlivci považujú za kľúčové pre prijatie technológie ako súčasť ich terapeutickej cesty. Najmä pre ľudí bojujúcich so závislosťou.


12/06/2023

Mentalizácia projektu IMMERSE

Koraima Sotomayor-Enriquez

The University of Edinburgh

V tomto blogu sa Koraima ponorí do vzrušujúcich možností využitia mobilnej technológie vyvinutej v IMMERSE na skúmanie mentalizácie – psychologickej zručnosti, ktorá nám pomáha pochopiť svet vzťahov okolo nás.